Znamení Raka

Date:

Share post:

Znamení Raka se vyznačuje mnoha charakterovými vlastnostmi. Jeho živlem je voda a planetou Měsíc. Hodí se k němu barvy zelená a bílá. Kameny, které patří k tomuto znamení, jsou měsíční kámen, jadeit, smaragd, malachit a jaspis.

Rak patří k vodnímu živlu, který mu zvyšuje citlivost a vnímání. Lidé ve znamení raka jsou plní emocí, lásky a hodně přecitlivělí. Mají silné logické uvažování a také dokáží situace správně analyzovat. Jejich silná schopnost empatie je motivuje pomáhat slabším a těm, kteří si neví rady v životě.

Mají smysl pro mezilidské vztahy, který jim napomáhá prožívat kvalitní partnerské i přátelské svazky. Ženy ve znamení raka mohou nosit náušnice nebo přívěšek s kameny, které patří ke znamení a tak podpořit své schopnosti.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, drahokamech, špercích nebo módě? Vše najdete na našem blogu. Jsou zde informace například o drahokamu růženín nebo achát a další jiné.

- Reklama -PR články

Další články autora

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště...

Rozlučka se svobodou Brno: Striptýzová show pro zážitky, na které nezapomenete

Rozlučka se svobodou a striptýz – velmi oblíbené duo, které byste si ani vy neměli nechat ujít. Striptýz...

Rady pro řidiče: jak se poradit s projevy syndromu dráždivého tračníku s průjmem, když trávíte život za volantem? 

Soustředěnost, selský rozum a dobrý zdravotní stav – tyto faktory lze uvést jako klíčové pro profese, jež jsou...

C. T. M. Praha, s.r.o. – přístroje pro dopravní techniku i meteorologii

Jestliže hledáte společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem instalací a servisem měřicích a registračních přístrojů, můžete se...