C. T. M. Praha, s.r.o. – přístroje pro dopravní techniku i meteorologii

Date:

Share post:

Jestliže hledáte společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem instalací a servisem měřicích a registračních přístrojů, můžete se s důvěrou obrátit na společnost C. T. M. Praha, s.r.o. Tato firma se zaměřuje především na oblast dopravní techniky, meteorologie a ochrany životního prostředí. Zabývá se i vývojem a výrobou speciálních zákaznických aplikací v oboru elektroniky a jemné mechaniky.

Dopravní přístroje

Využít nabídku firmy mohou především dopravní podniky a organizace nabízející služby v kolejové a silniční dopravě. Všechny dopravní přístroje, které C. T. M. Praha dodává, prošly postupným vývojem. Dnešní modely splňují všechny požadavky vyplívající z norem a dlouhodobých zkušeností i požadavků odběratelů. Koupit si můžete kvalitní a osvědčené tachografy pro trakční vozidla, rychloměry, otáčkoměry, rychlostní čidla, snímače otáček a jiné dopravní přístroje.

Kupříkladu rychloměry můžete volit ze třech modelů. Jedním z vyhledávaných je rychloměr TM 700. Jde o sdružený přístroj o průměru 140 mm, který je určen k zabudování do palubní desky řidiče tramvaje, autobusu nebo trolejbusu. Obsahuje analogový ukazatel okamžité rychlosti s prosvícenou ručkou a dvouřádkový LCD displej, na němž se dle režimu činnosti a volbě obsluhy zobrazují celkové a denní počítadlo ujetých km, velikost palubního napětí a čas. Hodiny jsou doplněni budíkem s akustickou signalizací. Přístroj dovoluje zobrazení spotřeby el. energie trakčních vozidel či spotřeby pohonných hmot autobusu. Za tímto účelem je vybaven vstupem pro impulsy elektroměru či průtokoměru, ale také analogovými vstupy čidla trakčního napětí a proudu.

Podívejte se na snímače otáček – čidla rychlosti, tachografy i další přístroje pro dopravní techniku, stejně jako meteorologické přístroje. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -PR články

Další články autora

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště...

Rozlučka se svobodou Brno: Striptýzová show pro zážitky, na které nezapomenete

Rozlučka se svobodou a striptýz – velmi oblíbené duo, které byste si ani vy neměli nechat ujít. Striptýz...

Rady pro řidiče: jak se poradit s projevy syndromu dráždivého tračníku s průjmem, když trávíte život za volantem? 

Soustředěnost, selský rozum a dobrý zdravotní stav – tyto faktory lze uvést jako klíčové pro profese, jež jsou...

C. T. M. Praha, s.r.o. – přístroje pro dopravní techniku i meteorologii

Jestliže hledáte společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem instalací a servisem měřicích a registračních přístrojů, můžete se...