Renault Austral – Náhrada za Kadjar přijde 8. března

Date:

Share post:

Renault oznámil uvedení nového SUV ve své nabídce, které pravděpodobně nahradí Kadjar. Jedná se o plně elektrifikovaný model s názvem Austral. Je příbuzný Nissanu Qashqai a jak jinak, půjde i do Evropy.

Design auta připomíná větší Koleos, ale v podstatě nahradí Kadjar. Renault Austral je kompaktní crossover postavený na platformě CMF-CD3 připravený Aliancí Nissan-Renault, kterou mimo jiné používá i nový Nissan Qashqai.

Charakteristickým rysem má být plná elektrifikace, což však neznamená, že se neobjeví i nějaká ta částečně spalovací verze. K dispozici budou hybridní verze, full hybridy i mild hybrid ve spojení s motorem 1,2 TCe (48V) a 1,3 TCe (12V), tedy v řeči čísel se můžeme bavit o verzích s výkonem do cca 200 koní – vše však alespoň minimálně podpořeno elektřinou.

Ufa, Russia – September 22, 2008: Grey crossover Renault Koleos in the city street.

Další vlastností, která charakterizuje tento model, je dobré zpracování a příjemné materiály. Podle ředitele projektu Gilles Vidala bude auto vypadat kvalitně i díky zmenšení mezer mezi částmi karoserie. Auto se momentálně testuje před premiérou, která se uskuteční 8. března.

- Reklama -PR články

Další články autora

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště...

Rozlučka se svobodou Brno: Striptýzová show pro zážitky, na které nezapomenete

Rozlučka se svobodou a striptýz – velmi oblíbené duo, které byste si ani vy neměli nechat ujít. Striptýz...

Rady pro řidiče: jak se poradit s projevy syndromu dráždivého tračníku s průjmem, když trávíte život za volantem? 

Soustředěnost, selský rozum a dobrý zdravotní stav – tyto faktory lze uvést jako klíčové pro profese, jež jsou...

C. T. M. Praha, s.r.o. – přístroje pro dopravní techniku i meteorologii

Jestliže hledáte společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem instalací a servisem měřicích a registračních přístrojů, můžete se...