7 největších chyb, které muži dělají na online seznamkách

Date:

Share post:

Všichni ten příběh znáte: Odešlete jednu nebo dvě zprávy a čekáte na odpověď – ale odpověď nikdy nepřijde. Tyto první zprávy rozvedou nebo přeruší vaši konverzaci, takže je nutné, abyste to udělali správně a neopakovali základní a bolestné chyby.


Tip pro vás: vtipné svatební oznámení.


Na základě schůzek s profesionálním poradcem, po seznamování a rozhovorech s několika kamarádkami, které používají seznamovací aplikaci, je jasné, že nedbalý příval zpráv může téměř okamžitě vrátit zpět všechnu práci, kterou do svého profilu vložíte. Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti, když hrajete virtuální hru s krásnou neznámou. Vyhněte se těmto chybám za každou cenu!

  1. Ukazuješ, že neznáš gramatiku

Ano, je snadné poslat překlep při psaní textových zpráv – zvláště když vedete rychlé konverzace s více potenciálními ženami – ale lidé si toho všimnou, a ne v dobrém slova smyslu. Do očí bijící chyby mohou způsobit, že budete vypadat nedbale nebo hloupě. Pokud máte problém s pravopisem a gramatikou, nevadí. Ale naštěstí pro vás žijeme v době, ve které existuje spousta nástrojů, které kontrolují chyby a zlepšují způsob, jakým se při psaní setkáváme.

  1. S odepisováním otálíš

Pokud jste dostali novou zprávu, okamžitě odpovězte. Při takové konkurenci jsou lidé, kteří rychle nereagují, přehlíženi nebo zapomenuti. Pokud to uděláte, pravděpodobně ji přistihnete ještě online. Je čas si popovídat, dokud má váš profil čerstvě v paměti!

  1. Moc rychle, nebo moc pomalu?

I když je tento bod zdánlivě v rozporu s předchozím, dává dokonalý smysl. Není moudré začínat s něčím, čemu se nějakou dobu nebudete moci věnovat osobně. Riskujete, že vám dojde kouzlo pro zasílání zpráv – nebo je pravděpodobnější, že její pozornost upoutá někdo, kdo je ve skutečnosti poblíž. Také není vhodné moc rychle přicházet s nabídkou osobní schůzky. A už vůbec nezačínejte erotikou, od toho jeerotická linka. Přesně na té si můžete vyzkoušet levný sex po telefonu s ženami, které o něj stojí. Začínat takto vážné seznámení rozhodně dobrý nápad nebude.

  1. Kopíruješ obecné zprávy

Velmi častou chybou je kopírování a posílání stejných obecných zpráv, ještě hůře otřepaných frází. Ano, je to rychlé a máte velký záběr, z toho někteří usoudili, že kopírování a vkládání stejné zprávy více ženám se sice může zdát jako dobrý způsob, jak ušetřit čas, ale opravdu se to nevyplácí.

  1. Méně je někdy více

Lepší taktika než říkat „ahoj“, „ahoj“, „ahoj“, „nazdar“ nebo „co se děje?“ je ponořit se přímo do něčeho podstatného, ​​do něčeho, co dokazuje, že čtete jejich profil s určitou mírou péče. Než začít otřepanou frází, je lepší prosté pozdravení. Pokud se ženě líbíte, odepíše.

  1. Není nutné psát hned romány

Viděli jste něčí profil online nebo seznamovací aplikace a líbí se vám, co vidíte. Teď je čas se posunout, abyste zjistili, jestli je víc, než jen hezká tvářička. Odešlete jednu nebo dvě zprávy a čekáte na odpověď – ale odpověď možná nikdy nepřijde. Tyto první poetické malé zprávy rozvedou nebo přeruší vaši konverzaci, takže je nutné, abyste to udělali správně a nedělali bolestné jednoduché chyby.

Zeptejte se na něco, pozdravte, ukažte, že máte zájem. Ale nepište v první zprávě žádné dlouhé romány.

  1. Nezvěte hned na rande

Když někdo skočí rovnou na to, aby někoho požádal o osobní schůzku, pravděpodobně bude působit zoufale. Proto vyčkejte, napřed zjistěte nějaké informace a předejte ty o vás. Nechte nabídku na rande vyplynout ze situace.

- Reklama -PR články

Další články autora

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště...

Rozlučka se svobodou Brno: Striptýzová show pro zážitky, na které nezapomenete

Rozlučka se svobodou a striptýz – velmi oblíbené duo, které byste si ani vy neměli nechat ujít. Striptýz...

Rady pro řidiče: jak se poradit s projevy syndromu dráždivého tračníku s průjmem, když trávíte život za volantem? 

Soustředěnost, selský rozum a dobrý zdravotní stav – tyto faktory lze uvést jako klíčové pro profese, jež jsou...

C. T. M. Praha, s.r.o. – přístroje pro dopravní techniku i meteorologii

Jestliže hledáte společnost, která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem instalací a servisem měřicích a registračních přístrojů, můžete se...